Návod. Výběr brýle a čoček od 4U VISION

(c) Fotolia (c) Fotolia

 

Z ingrediencí od 4U VISION vykouzlíte milióny různých brýlí. Sestavit si brýle na míru může vypadat složitě, po přečtení následujícího návodu je to hračka.

 


4U VISION je internetový projekt specializovaný pouze na brýle. Propojuje možnosti a zázemí kamenné oční optiky s využitím rozsáhlého interaktivního katalogu brýlí, kde si vše prohlížíte na internetu a rozmýšlíte v pohodlí domova.
Kamenná optika disponuje potřebnou výbavou a hlavně zkušeným kvalifikovaným optometristou - specialistou na brýlovou optiku, který doporučuje nejlepší možnou korekční pomůcku. Brýlové obroučky i čočky v internetovém obchodě jsou pečlivě vybrány a to od nejrenomovanějšího výrobce na světovém trhu, německého Rodenstocku.
Propojením kamenné oční optiky s internetovým obchodem jsme dosáhli snížení našich provozních nákladů, to se promítlo do nižších cen našich produktů a zákazíci tak získávají ty nejlepší produkty za nejpříznivější ceny.     
 
Brýle sestavené v kreativním konfigurátoru Vám budou nejen dobře sloužit, ale navíc si sami zvolíte jejich tvar z rozsáhlého katalogu obrouček, k nim nejlepší dostupné čočky současnosti s optikou specializovanou na různé životní styly, tunning Vašich nových brýlí dokončíme volbou módních či funkčních zabarvení brýlových skel.
 
 
 
Celý proces sestavení brýle probíhá v 7 krocích.
 
 

1. Z katalogu si vybíráte tvar a provedení obroučky.

Uvedené ceny jsou za jedny sluneční brýle v kompletním originálním balení a včetně DPH. Součástí balení každé značkové obruby je kvalitní pouzdro na brýle, utěrka z jemného mikrovlákna na čištění brýlových skel a záruční karta.

Ukázka stránky katalogu obrub s popisky

 

2. Výběr brýlových čoček.

Dioptrické obruby ale i většinu slunečních brýlí z katalogu je možné osadit dioptrickými skly, proto po výběru barvy obroučky můžete  POKRAČOVAT VÝBĚREM ČOČKY. Uvedené ceny jsou za pár brýlových čoček, zahrnují cenu odborného zabroušení i vsazení do obrub a jsou včetně DPH.

Obrazovka s detailem brýlové obruby

 

3. Volba činnosti 

Standardní brýlové čočky poskytují základní řešení, slouží ke korekci zrakové vady. Moderní dokonalejší brýlové čočky nabízejí pokročilejší korekci se znatelně lepšími zobrazovacími vlastnostmi, pohled skrze ně je pohodlnější a i skrze okraj brýlových čoček vidíte s menším zkreslením. Ve spolupráci s Vámi pomocí obrázkového výběru stanovíme nejvhodnější produkt pro Váš životní styl a dosáhneme tak nejlepšího možného vidění. 

 Výběr skel podle životního stylu nebo nejčastější činnosti

 

Legenda k symbolům pro zobrazení nápovědy

 

4. Recept od očního lékaře.

Vezměte si jej k ruce, obsahuje základní údaje k výrobě brýlí. Přeneste informace o Vašich dioptriích z receptu do rozhraní obchodu. Vše probíhá volbou ze seznamu čísel. Pokud si s vyplněním nevíte rady, kontaktujte nás na tel.čísle uvedeném v kontaktech, rádi Vám pomůžeme a zadání vyřídíme sami. Nebo nám pošlete fotokopii receptu třeba z mobilního telefonu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu s Vaším telefonním číslem, kontaktuje Vás optometrista a pomůže všechny hodnoty zapsat.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

5. Vyberte si komfort jaký Vašim očím dopřejete.

Systém zkontroloval, jaké brýlové čočky jsou dle Vašich dioptrických hodnot dostupné v katalogu a nabídne Vám až tři stupně komfortu vidění. Rozdíl je zejména v pohodlí, jaké Vašim očím brýlové čočky poskytnou i v pořizovací ceně. Všechny čočky jsou tenčené a vybavené moderní antireflexní ochrannou vrstvou.

  • Komfort BRILLIANT je aktuální špička v brýlových čočkách. Umožňují využít Vaše zrakové možnosti až do 100%. BRILLIANT brýlové čočky jsou vyráběny na nejpokročilejší výrobní technologii, jsou zušlechtěny špičkovými antireflexními a ochrannými vrstvami a nabízí rozsáhlý výběr barevných úprav a inteligentních charakterových vlastností.
  • Komfort SUPERIOR je pokročilou variantou brýlových čoček. SUPERIOR je střední třída brýlových čoček z naší nabídky, čočky jsou vyráběny na nejpokročilejší technologii. Velká variabilita ve výběru barev.
  • Komfort ECO je nejdostupnější variantou brýlových čoček z naší nabídky. ECO brýlové čočky jsou vyráběny na ekonomicky nejdostupnější moderní technologii a splňují všechny parametry moderních brýlových skel. 

Výběr ze 3 stupňů zrakového komfortu

 

6. Určíte si, jak se budou brýle chovat.

Můžete mít klasické čiré čočky bez zabarvení, barevné, samozabarvovací nebo nejnovější inteligentní sluneční čočky s vlastním IQ. 

Výběr charakterových vlastností brýlových čoček

Čirá je klasická průhledná brýlová čočka bez barevných úprav. Volbou "barevná" přejdete do katalogu barev, který pomocí obrázků demonstruje barvu čočky (barvy jsou přibližné, protože zobrazení na obrazovkách počítačů není optimálně barevně nastaveno).

Bližší popis barvy zobrazíte kliknutím na symbol (?). Některé barevné úpravy slouží ke kosmetického účelu - zatraktivnění, další například zvyšují vnímání kontrastů nebo je s nimi lepší vidět na zelených plochách, v oblacích a na sněhu nebo je s nimi jednodušší rozeznat siluety ryb pod vodní hladinou při rybaření atd. Největší výběr barev je u slunečních brýlí.

 

 7. Shrnutí vlastností Vaší nové brýle

Celkové shrnutí o zadaných vlastnostech brýlí před odesláním objednávky.

 

Každé nové brýle od 4U VISION jsou originální produkt a dodáváme je včetně značkového pouzdra na brýle, čistící utěrky z kvalitního mikrovlákna a záruční kartičky od výrobce brýlových čoček.

K objednávkám dioptrických brýlí nad 5.500 Kč již doporučujeme pořídit BEZPEČNOSTNÍ BALÍČEK, kdy v případě rozbití nebo ztrátě Vašich hodnotných brýlí od nás dostanete brýle nové a to za zlomek původní ceny.

Navíc s Bezpečnostním balíčkem od nás přijde pomůcka proti zamlžování - utěrka FogFree. Utěrka je napuštěna nanolátkou, která redukuje srážení vody do mikrokapének a po její aplikaci zůstane pohled skrz Vaše brýle i nad horkým hrncem s polévkou nezamlžený.

Bezpečnostní balíček i utěrku FogFree si můžete objednat před potvrzením objednávky přímo u pokladny, kam se dostanete kliknutím na nákupní košík.

Do 36 hodin od odeslání objednávky Vás bude telefonicky kontaktovat specialista na oční optiku, aby spolu s Vámi ověřil parametry Vašich nových brýlí a jejich dioptrických hodnot než započneme s jejich výrobou. Poté dodáváme 100% prověřené nové brýle a to běžně do 5 dnů. U složitějších produktů do 10 pracovních dnů. 

 

Těšíme se na možnost vytvořit pro Vás brýle pohodlné tak abyste chvilku po jejich nasazení přestali vnímat, že vůbec nějaké nosíte.

4U VISION & OPTIK CENTRUM