BEZPEČNOSTNÍ BALÍČEK

BEZPEČNOSTNÍ BALÍČEK (c) Rodenstock

Měly Vaše brýle nehodu? Rozkousal Vám je pes, rozsedly se nebo se poděly neznámo kam a nikdy se nenašly? Při poškození nebo ztrátě brýlí je tu první pomoc.

 

BB bryle-deda

Čím aktivnější lidé jsou tím častěji dochází k různým nepředvídatelným událostem. Ti, kdo nosí brýle, už nasbírali různé zážitky, vědí, že řidič si své brýle někdy rozsedne, na dovolené na pláži spadnou do písku a odřou se skla, štěnátko - mazlíček rodiny je v zápalu hry rozkouše, při práci v dílně na plastové čočky chvilku dopadaly žhavé jiskry od rozbrušovačky a vypálily do nich neprůhledné dírky. Příkladů je možné vyjmenovat nekonečně mnoho.

Ze statistik vyplynulo, že nejvíce ohrožené jsou dětské brýle, rozbíjejí se každé dvanácté, pak brýle v autě, ty se povede zničit každé dvacáté a třetí místo v nehodovosti vyhrávají brýle řemeslníků ve stavebnictví, každé pětadvacáté se povede rozlomit nebo odřít. Díky tomu, že trh hlavně v zemích na jihovýchod od ČR je plný levných padělků značkových brýlí, se odcizení brýlí prakticky vytratilo  ze žebříčků nehod.

Protože se na zničené brýle běžná záruka nevztahuje, znamená ztráta brýlí sáhnout do peněženky, najít nemalou částku a zakoupit si u očního optika nové. Aby to nebylo tolik nepříjemné, vznikl program Bezpečnostní balíček.

Program BEZPEČNOSTNÍ BALÍČEK v případě zničení nebo ztráty brýlí pomůže získat nové. Snadno.


Díky programu Bezpečnostní balíček můžete získat nové identické brýle za speciálních, velmi výhodných podmínek.

Program Bezpečnostní balíček lze využít ke každým dioptrickým brýlím od 4U VISION. Na rozdíl od pojištění brýlí, které jsou v očních optikách na trhu nabízeny, neroste cena pojistky s cenou brýlí. Za Bezpečnostní balíček zaplatíte stejně ať si kupujete brýle za dva nebo deset tisíc korun.

Dioptrické brýle s programem Bezpečnostní balíček lze jednoduše vyměnit za nové:

  • v případě jejich zničení zaplatíte pouze 25 % jejich pořizovací ceny,
  • v případě jejich ztráty zaplatíte pouze 40 % jejich pořizovací ceny.

Program Bezpečnostní balíček lze uplatnit u 4U VISION v optice, kde byly brýle pořízeny pouze jedenkrát během 24 měsíců od data zakoupení brýlí.

Vyměněné brýle již nelze zahrnout do programu Bezpečnostní balíček.

 

Jak postupovat v případě uplatnění bezpečnostního balíčku?


Celý postup je maximálně jednoduchý a díky elektronické komunikaci nemusíte čekat ve frontě jako tomu je v pojišťovně nebo na úřadech.

  • V případě zničení je třeba oznámit nám tuto skutečnost na kontaktní telefon nebo e-mail a dodat zničené dioptrické brýle společně s dokladem o zaplacení na adresu oční optiky OPTIK CENTRUM v Praze 3.

  • V případě odcizení nebo ztráty je třeba oznámit nám tuto skutečnost na kontaktní telefon nebo e-mail a dodat doklad o zaplacení na adresu oční optiky OPTIK CENTRUM v Praze 3.

Od 4U VISION obdržíte nové brýle shodné kvalitativně i v dioptrických hodnotách, předem dojednaným způsobem a termínu. Stane-li se, že totožná brýlová obruba již nebude dostupná, vyberete si z naší nabídky srovnatelnou náhradu, v případě dražšího produktu s doplatkem.

 

Řešit rozbité brýle způsobem jako je na obrázku níže již nebude potřeba.

Bezp Balicek Rodenstock