Porsche Design

snap_brand_porsche_design2

 

Technický luxus

V roce 1972 F.A. Porsche vytvořil vlastní značkovou společnost - Porsche Design, která je proslulá exkluzivními hodinkami, slunečnými brýlemi, nábytkem, botami a jinými luxusními produkty.

P GW 1 200x250 Porsche Design W RX 1P GW 2 200x250 Porsche Design M RX 1

Porsche Design brýle platí za „technický luxus“ – harmonické spojení designu a přepychu. Nekonvenční, nadčasový a čistý design přesvědčí skrze jeho inovativní nápady. Technický pokrok a nejlepší ruční práce se tu snoubí s nejnovější technikou.

První model sluneční brýle s výměnnými skly několika barev byl navržen a distribuován na trhu studiem Porsche Design již v roce 1972, i nyní jsou tyto unikátní brýle P´8478 v kolekci s názvem HERITAGE. Dočkali se vylepšení v podobě modernizace materiálu, místo ze slitiny železa jsou z velmi pružné a pevné titanové slitiny a brýlová skla dostala nejmodernější oboustranné antireflexní a UV ochranné povrstvení. Působivé zdokonalení se projevilo v modelu P´8613, které lze dokonce osadit dioptrickými slunečními skly.  

Další proslulé inovace ve světě brýlí jsou od roku 1979 skládací brýle několika typů. Do dnešní doby se prodávají modely P´8480 a P´8486 , zůstal tvar i funkce skládání, výrazně vylepšeny byly po materiálové stránce. 

Na brand filmech značky Porsche Design představující jejich inovativní produkty se podílejí světové filmové hvězdy, např. Arnold Voslooo nebo Karel Roden ve filmu Form&Function.  

Film Brýle P´8478 - dědictví Porsche Design

PD Women

PD WatchPD Blackberry

Výběr produktů

Brýle z materiálu
Cena
Kč Kč 
Resetovat vše

Srovnání produktů


Žádný produkt ke srovnání.

Seznam mých přání


Seznam přání je prázdný.