Rodenstock

snap_rodenstock_family

 

Již více než 135 let jsou brýle naším posláním.

Společnost Rodenstock vyvíjí a vyrábí jak brýlové čočky, tak i brýlové obruby. Zde leží přednosti přímo před očima: jedna individuálně přizpůsobená kombinace z bezchybného designu a prémiových materiálů. Jako čistý drahý kov získaný přetavením ze zkušeností a pokroku, času nepodléhajících moderních tvarů a prvotřídní funkčnosti.

 

Pánské brýle RODENSTOCK                Dámské brýle RODENSTOCKRODENSTOCK - DIE BRILLE.

Jednička ve světě oční optiky.

Rodenstock je německý výrobce brýlových čoček a obrub se sídlem v Mnichově. Společnost byla založena v roce 1877, má přes 4300 zaměstnanců po celém světě a je zastoupena ve více jak 80 zemích. Zakázková výroba brýlových čoček Rodenstock probíhá ve 14 výrobních závodech ve 12 zemích.

To co dělá Rodenstock jedinečnou značkou v oční optice, je výroba a vývoj brýlových čoček i brýlových obrub pod jednou střechou. Poskytuje tak svým zákazníkům dokonalý produkt - kompletní brýle od jednoho výrobce.

Cílem veškerých výzkumů, optimalizací a inovací, které Rodenstock každoročně provádí, je zvýšení komfortu nošení a zároveň nabídnout design brýlových obrub, který zvýrazní osobnost nositele brýlí. Jinými slovy Rodenstock dodává lepší vidění a skvělý vzhled.

 

 Rodenstock history 1
Výběr produktů

Brýle z materiálu
Obroučky / Typ rámečku
Cena
Kč Kč 
Resetovat vše

Srovnání produktů


Žádný produkt ke srovnání.

Seznam mých přání


Seznam přání je prázdný.